تبلیغات
شناخت و معرفی اسلام - دانلود - نرم افزار

نسخه سوم نرم افزار زیبا و مفید صحیفه امام (ره)
این نرم افزار شامل متن کامل 22 جلد صحیفه نور با امکان جستجوی بسیار قوی در متن و مشاهده فهرست وار و با امکان چاپ و انتقال به یادداشت، شامل بیش از 46000 مدخل ورود، قابل نصب بر روی همه انواع ویندوز.
محصولی از مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی (نور). حجم دانلود: مجموعا حدود 43 مگابایت (در پنج قسمت)
. حجم روی هادردیسک: حدود 186 مگابایت

نرم افزار روضه رضوان ( راهنمای حجاج ویژه موبایل )
این نرم افزار شامل کتابخانه تخصصی حج شامل کتب مورد نیاز حجاج و مبلغین، اعمال و ادعیه مکه مکرمه، اعمال و ادعیه مدینه منوره، فرهنگ واژگان حج، احکام و مناسک حج، احکام حج تمتع و عمره طبق فتاوای مراجع، کتابخانه تخصصی حج، پاسخ به شبهات، حج در آیینه تصویر میباشد.
امکان نصب بر روی تمامی گوشیهای موبایل، جستجوی پیشرفته در متن، امکان تغییر فونت، پس زمینه محیط های متنوع، امکان پرش به صفحه، با بیش از سی هزار صفحه، فضای مورد نیاز 2 مگابایت و قابلیت های متنوع دیگر...

نرم افزار الرحمن ( نرم افزار جامع قرآن کریم )
این نرم افزار شامل : ترتیل کامل قرآن با صدای استاد منشاوی و پرهیزگار و تحقیق کامل قرآن با صدای استاد عبدالباسط، همراه با نمایش متن و ترجمه با امکان قرائت آیات تا 10 بار، متن کامل تفسیر نمونه و المیزان با امکان جستجو و چاپ ، 92 پرسش و پاسخ قرآنی با امکان جستجو و چاپ، ترجمه گویای قرآن به زبان انگلیسی همراه با نمایش همزمان ترجمه متن قرآن به 2 زبان فارسی و انگلیسی و امكانات متعدد دیگری می باشد .
نرم افزار گلشن قم
این نرم افزار شامل سه بخش میباشد:
1- 53 کتاب تالیف شده در جریان پژوهشهای کنگره بزرگداشت حضرت معصومه
2- نشریه فرهنگ کوثر
3- مجموعه ستارگان حرم تا جلد بیستم

نرم افزار صحیفه امام خمینی (ره) - نسخه سوم
این نرم افزار شامل : صحیفه امام (ره) در 21 جلد با امكان جستجو و فهرست درختی، متن کامل قرآن با امکان جستجو سه زبان عربی فارسی و انگلیسی  می باشد .

نرم افزار توضیح المسایل
این نرم افزار شامل : متن رساله 11 تن از مراجع عظام تقلید: امام خمینی، خامنه ای، بهجت، تبریزی، سیستانی، شاهرودی، صافی، صانعی، فاضل لنکرانی، مکارم شیرازی و لنگرودی می باشد .

 

توجه:
حجم فایل ها زیاد میباشد
طولانی شدن دانلود ارتباطی به سایت ندارد
و بستگی به سرعت اینترنت شما دارد